ZGODNOŚĆ MWP Z AKTUALNYMI TENDENCJAMI CZ. II

MWP, a „natura i technologia”. MWPjest alternatywą „zwariowanego pędu do sukcesu’’ dla tych, którzy chcą sami gospodarować własnym czasem i prowadzić swój własny biznes, nie podejmując zbyt dużego ryzyka. Daje on możliwość pracowania u siebie w domu. blisko swojej rodziny. Matki mogą w ten sposób pogodzić pracę z wychowywaniem dzieci.

Nowoczesny rozwój komunikacji doskonale pasuje do zawodu dystrybutora w systemie MWP. Telefon i fax, codzienne narzędzia jego pracy, dostępne są dla wszystkich. Coraz więcej ludzi posiada magnetoskopy, które pozwalają im oglądać na video-kasetach prezentację przedsiębiorstw i produktów. Ceny biletów lotniczych stają się coraz bardziej dostępne, co daje możliwość rozwinięcia biznesu na skalę międzynarodową, coraz tańszym kosztem.

Przedsiębiorstwa MWP pracują na doskonałych komputerach oraz bardzo wyrafinowanych programach, co pozwala im załatwiać miliony zamówień składanych przez setki tysięcy dystrybutorów. Wykorzystują one technologię jutra w jak najszerszym zakresie. Demonstracje produktów oraz szkolenia za pomocą telefonu są już powszechne w Stanach Zjednoczonych. Lider mówi równocześnie do dużej liczby osób. Wkrótce obraz na ekranie towarzyszący tym rozmowom nada temu środkowi komunikacji jeszcze większej mocy.

MWP, a , jakość życia”. Stajemy się swoimi własnymi ekspertami i mamy swoją własną opinię na różne sprawy. Zdajemy sobie sprawę, że zdolni jesteśmy przyswoić sobie nowe wiadomości w dziedzinach dotychczas nam nieznanych.

Nauczenie się nowego zawodu, który ukierunkuje nas na drogę do sukcesu, wydaje się być bardzo wzbogacającym wyzwaniem. Brak wiary w „Państwo Opatrzności” wzmacnia w nas potrzebę stawiania sobie własnych celów oraz znalezienia drogi do ich osiągnięcia.

MWP, w którym dystrybucja produktów i usług oraz rozwijanie swojej sieci, oparte jest na współpracy ludzi niezależnych, których łączy wspólny sukces – w szczególny sposób sprzyja rozwojowi osobowości. W rezultacie wielu ludzi zaangażowanych w tę działalność, ugruntowuje swoją osobowość, rozwija w sobie takie cechy, jak: wiarę w samego siebie, zdolność słuchania oraz łatwość wypowiadania się publicznie… Nieśmiali wyzbywają się swojej rezerwy, gadatliwi stają się bardziej uważni na oczekiwania innych…

System ten pozwala zamienić pospolitą, destruktywną rywalizację na konstruktywną wzajemną pomoc oraz kosztem wytężonej i zapamiętałej pracy, osiągnąć zarobki, które doprowadzą nas do niezależności finansowej, niemożliwe do osiągnięcia w tradycyjnym systemie.

MWP, a „pogoń za etyką”. Dzięki podstawowym zasadom MWP tylko ci, którzy zechcą pomóc innym, którzy będą doskonalili swoją osobowość oraz przyjmując pełną odpowiedzialność za swoje czyny, będą pracowali w oparciu o wysoką etykę – zbiorą plony. Żądni władzy karierowicze, nie dojdą w tym systemie daleko, gdyż nie potrafią stworzyć wokół siebie klimatu zaufania, który jest konieczny do zbudowania sieci.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>