Przyszłość MWP w Europie

Według Failh Popcorn, ażeby jakieś przedsięwzięcie lub idea mogły odnieść sukces, muszą się zbiec z czterema głównymi tendencjami życia amerykańskiego. MWP niewątpliwie odpowiada wszystkim tendencjom. jakie zarysowują się w Europie. Tendencje zazwyczaj trwają minimum dziesięć lat. co oznacza, że w 20005 roku MWP rozwinie się u nas tak bardzo, jak rozwija się dzisiaj w Stanach Zjednoczonych i w Japonii. Dzisiaj w Europie około 500 000 1 ludzi zajmuje się tą profesją. A ilu ich będzie za 5 lub 10 lat?

Jakakolwiek siła tkwi w systemie MWP, może on być naprawdę efektywny tylko wówczas, gdy zaoferuje produkty i usługi zgodne z zapotrzebowaniem rynku. Biorąc pod uwagę wzrastająca częstotliwość ukazywania się innowacji oraz wzrastającą popularność i sukces tego systemu jest bardzo prawdopodobne, że w 2005 roku producenci coraz częściej będą brali pod uwagę ten rodzaj dystrybucji, aby wprowadzić swoje produkty na rynek.

Nowoczesna technologia jutra jeszcze bardziej zwiększy wydajność tego systemu. Ułatwi ona organizowanie zebrań informacyjnych oraz szkoleniowych na odległość. Rozwój sprzedaży przy pomocy katalogów spowoduje zmianę techniki MWP, w której rolą dystrybutorów będzie wyłącznie rekomendowanie produktów, a nie sprzedaż. Będzie on po prostu polecał produkty z katalogów, które mu się podobają, w swoim otoczeniu ewentualnie demonstrował je, a zamówienie ich pozostawi już klientowi, który zrobi to przy pomocy telefonu, fa- xu, pocztą lub nawet poprzez Internet!

Telesprzedaż, która tak bardzo rozwija się obecnie w Stanach Zjednoczonych, Japonii, a ostatnio również we Włoszech, również, będzie posługiwała się rekomendacjami technicznymi MWP. Wizualna informacja na ekranie telewizora będzie poparta przyjacielską poradą znajomego dystrybutora.

Żyjemy w czasach przyspieszonego rozwoju. Nowe możliwości pojawiają się przed nami niemalże na co dzień. MWP jest jedną z nich. Nie jest to rozwiązanie na wszystkie problemy społeczne, jak: bezrobocie, stres, konflikty rodzinne i zawodowe… Ale jest to jedno z rozwiązań, którego zaletą jest to, że jest realne i dostępne dla każdego, kto tego zechce.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>